Tepláky se u nás NE-NOSÍ

Když se řeknou „tepláky“, nejspíš si hned představíte volné, nevzhledné tepláky s vytlačenými koleny a nějakou tou památeční pracovní skvrnou. Dříve tomu opravdu tak bylo, a navíc vypadaly všechny až moc stejně.


Toto období máme naštěstí dávno za sebou, protože dnes mohou mít tepláky mnoho jiných podob. Střihově i stylově si konečně můžeme opravdu vybírat.

Například nízký sed a šikmé zdobení knoflíků může vypadat velice stylově. Každý si tak může najít svůj „teplákový ideál“, ať už podle věku anebo vkusu.

Tento volnočasový oděv se pak nebojíme vzít na procházku s pejskem a nepřekvapí nás ani nečekaná návštěva.

V domácím prostředí se budeme cítit stále příjemně, pohodlně a navíc upraveně. Jen nezapomínejme na čistotu oděvu a v prvé řadě na sebe.

Co tím myslím?


Stále potkávám mnoho žen, které si myslí, že jakmile zůstanou doma např. na mateřské, nemusí se o sebe už tolik starat. Postupem času se odsouvají na druhou, třetí, až padesátou kolej a z velké části to omlouvají tím, že na sebe nemají čas. Přestanou hledět na to, co doma nosí anebo jak neupraveně vypadají. Bohužel si neuvědomují, že to škodí jen jím samotným, protože na sebevědomí to rozhodně nepřidá. A k tomu mám jednu jednoduchou pomůcku.


Každé ráno si po přípravách stoupněte před zrcadlo a zeptejte se sebe sama:

Otevřela bych dnes, takto upravená, nečekané návštěvě?“

Představte si za dveřmi někoho konkrétního, na kom vám opravdu záleží, ať máte pořádnou dávku motivace