KDO JSEM?

Dnes to bude více jak 10 let, co v rámci své práce Vizážistky a stylistky každodenně naslouchám ženám a stále dokola slyším to samé – POTŘEBUJI POMOCT SE SVÝM ŠATNÍKEM!

Možná, anebo spíše právě proto jsem vytvořila online projekt s cílem pomoci co nejvíce ženám, aby se staly samy sobě tou nejlepší stylistkou. Protože, kdo jiný tě zná lépe, než ty sama?

Každá doba přináší určité nároky, a možná mi dáte za pravdu, že ta dnešní je pro ženy velice náročná. Proč? Nejenže musíme zvládat domácnost, děti, práci, sledovat veškeré novinky v online nástrojích a technických vymoženostech, ale současně jsou kladeny mnohem vyšší nároky na náš zevnějšek. Navíc obchody jsou přecpané k prasknutí, všude se na nás valí obrázky „superkoček“ v nejmodernějších outfitech, které se mění rychlosti blesku. A jak se v tom všem máte vyznat, nešlápnout vedle při výběru vhodného oblečení a přitom nepřijít na buben?

Jednoduše…. v online tréninku vás provedu krok za krokem tajemstvím módy a ukážu, že to nemusí být vůbec takový strašák, jak se na první pohled může zdát.

Že i oblékání může být zábavné a čas strávený v obchodě se vám zkrátí na polovičku. Budete přesně vědět, kam sáhnout, aby vám to maximálně slušelo, díky porozumění základních principů v oblékání.

To, co vám ukážu, mám vyzkoušené, a proto vám předám ty nejcennější informace nasbírané za dobu mé praxe.

Ale hlavně, po absolvování kurzu dokážete:

Jednoduše a rychle vytřídit svůj stávající šatník

Sestavit si základ nového šatníku, který tě nikdy nezklame!

Rozpoznat tvar své postavy pro jednodušší výběr nového oblečení

Zvolit vhodné tvary na látkách

Porozumět a roztančit svůj šatník v barvách

Být stále krásná a IN

Dříve, než se jakkoli rozhodnete, bych vás nejprve ráda pozvala na malou „čumendu“ do mého šatníku. Protože se styl našeho oblečení mění s věkem či vzhledem, rozhodla jsem se jej průběžně odhalovat v rámci mého blogu.

Těší se na vás vizážistka, stylistka a zakladatelka online projektu Odhalení tajemství šatníku

Monika Stárková

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Monika Stárková

Sportovní 1798/19

741 01  Nový Jičín

Česká republika

IČ: 05178401

Bankovní spojení: 2101011752/2010 (Fio banka)